KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9125250
nr 912 5250
Etsning
+ litografi, Marek Rudnicki, bladets mått: 56X38
måndag 15 september 2014
kl 20:45:31
15 sep